UNIVIEW IPC354SR3-ADNPF28-F-RU
В избранное
UNIVIEW IPC354SR3-ADNPF28-F-RU
UNIVIEW IPC354SR3-ADNPF28-F-RU Видеокамера IP Купольная 4 Мп с ИК подсветкой до 30 м., фикс. объектив 2,8мм. UNV 4MP Network Fixed Dome(2,8mm,WDR,30m IR,SD Slot,3 Axis,PoE,H.265,Audio,Alarm) 1/3" CMOS, ICR, 4MP (2592*1520), Max 30fps; 4MP (2560*1440), Max 30fps; 3MP (2048*1520), Max 30fps;1080P (1920*1080), Max 30fps; Ultra 265/H.264/MJPEG, Triple streams ,DC12V & PoE, 120dB WDR, Fixed lens (2.8mm), Alarm in/out 1/1, Audio,Bulit-in Mic, IR range: up to 30m, IR anti-reflection window, Micro SD card slot, cable free 120dB WDR, HLC, 3-Axis 1/3" CMOS, ICR, 4MP (2688*1520), Max 30fps; 4MP (2560*1440), Max 30fps; 3MP (2048*1520), Max 30fps;1080P (1920*1080), Max 30fps; Ultra 265/H.264/MJPEG, Triple streams ,DC12V & PoE, 120dB WDR, Fixed lens (2.8mm), Alarm in/out 1/1, Audio,Bulit-in Mic, IR range: up to 30m, IR anti-reflection window, Micro SD card slot,cable free